Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Jmenuji se Lucie Sentenská a narodila jsem se v roce 1985.

Fotka uživatele Lucie Sentenská.Vzdělání

  Své vysokoškolské vzdělání jsem zahájila studiem bakalářského oboru Sociální patologie a prevence na Slezské univerzitě v Opavě, čímž splňuji požadavky pro práci sociálního pracovníka. Poté následovalo studium navazujícího magisterského oboru Psychoterapeutická studia (v programu Psychologie) na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V září 2014 jsem ukončila pětiletý výcvik v Gestalt psychoterapii pořádaný institutem Dialog.  Znalosti si průběžně rozšiřuji prostřednictvím odborných konferencí a kratších odborných kurzů (např. Psychoterapeutické techniky u poruch příjmu potravy, kurz focusingu, kurz krizové intervence a další).

 

 Praxe

Již několik let působím v Kontaktním centru Anabell Ostrava, které se zabývá poskytováním pomoci a podpory osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým a jde zde o dlouhodobější práci s klienty zacílenou na překonávání poruchy příjmu potravy, zlepšení situace klientů a zvýšení kvality jejich života.
S poskytováním psychoterapie (i v jiných oblastech než PPP) mám rovněž několikaleté zkušenosti.

Publikované články (on-line)

 

 Motto

Protože nejdelší čas ve svém životě strávíme sami se sebou, je důležité pracovat na vztahu k sobě, nepřehlížet své potřeby a být se sebou zadobře.

 „Život se má prožít, ne jen přežít!“

 

"Využijte všechno, co vás v životě potká k tomu, abyste zjistili, kdo jste a co skutečně chcete." (Brigitte Hammanová, německá psychoterapeutka)

 

"Mnoho lidí si myslí, že to, co se jim děje, určuje jejich život...že je to předurčení, osud. Váš život však není určen tím, co se vám děje. Váš život je určen tím, JAK ZAREAGUJETE NA TO, CO SE VÁM DĚJE. A to, co se děje dále, je určeno tím, jak zareagujete na to, co se děje teď." (Eckhart Tolle, duchovní učitel)