Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Jmenuji se Lucie Sentenská a narodila jsem se v roce 1985.

Fotka uživatele Lucie Sentenská.Vzdělání

  Své vysokoškolské vzdělání jsem zahájila studiem bakalářského oboru Sociální patologie a prevence na Slezské univerzitě v Opavě, čímž splňuji požadavky pro práci sociálního pracovníka. Poté následovalo studium navazujícího magisterského oboru Psychoterapeutická studia (v programu Psychologie) na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V září 2014 jsem ukončila pětiletý výcvik v Gestalt psychoterapii pořádaný institutem Dialog.  Znalosti jsem si rozšiřovala i prostřednictvím odborných konferencí a kratších odborných kurzů (např. Psychoterapeutické techniky u poruch příjmu potravy, kurz focusingu, kurz krizové intervence a další).

 

 Praxe

Již několik let působím v Kontaktním centru Anabell Ostrava, které se zabývá poskytováním pomoci a podpory osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým a jde zde o dlouhodobější práci s klienty zacílenou na překonávání poruchy příjmu potravy, zlepšení situace klientů a zvýšení kvality jejich života.
S poskytováním psychoterapie (i v jiných oblastech než PPP) mám rovněž několikaleté zkušenosti.

Publikované články (on-line)

 Motto

Protože nejdelší čas ve svém životě strávíme sami se sebou, je důležité pracovat na vztahu k sobě, nepřehlížet své potřeby a být se sebou zadobře.

 „Život se má prožít, ne jen přežít!“